• 44046 - 011
 • 7 روز هفته : 24 ساعت شبانه روز
دوشنبه, 08 بهمن 1397 11:36

خرید زمین شهرکی قواره اول دریا


کد ملک : 150005
نوشته شده توسط 
این مورد را ارزیابی کنید
(1 رای)

خرید زمین شهرکی قواره اول دریا به مساحت کلی 2500 متر مربع دارای سند در رویان

اطلاعات تکميلی

 • کد ملک : 150005
 • شهر : رویان
 • نوع ملک : زمین
 • موقعیت : ساحلی
 • بافت : ویلایی
 • مستقل / شهرکی : شهرکی
 • نوع سند : تک برگ
 • مساحت زمین : 2500
 • محدوده قیمت : متری 6000000
 • بها به حروف (تومان) : متری 6 میلیون
 • توضیحات مشاور :

  یکی از سرمایه گذاری های سود آور در زمینه ی ملکی خرید زمین در مناطق شمالی ست.

  ترجیحا در مناطق در حال پیشرفت مانند رویان، نور و نوشهر.

  و مخصوصا شهر رویان که بشدت مورد توجه سرمایه گذاران است.

  حال اگر زمینی که قصد خرید آن را دارید در شهرکی برند باشد که بُرد 100در صد است.زیرا شما از خیلی جهات جلوترید.

   

  بطور مثال گرفتن امتیازات آب و برق و گاز که خود پروسه ای زمان بر است و یا استرس این که زمینی که خریداری میفرمایید در منطقه ی خوب باشد و مشکل ناهمواری و سستی نداشته باشد.

  این را بدانید که تمامی شهرک های بزرگ خود دارای امتیازات نام برده هستند و مجوز شهرک سازی را فقط به زمین های هموار و محکم میدهند.

  همچنین معمولا شهرک ها دارای مهندسان و سازندگان مجرب هستند و برای ساخت ویلای مورد نظرتان کمک بزرگی به شما عزیزان میباشد.

  مناطق ساحلی از نظر سند و مدارک معتبر میباشند و کمتر دیده شده که زمینی در منطقه ی شمالی و در شهرکی برند از نظر سند به مشکل بر خورده باشد.

   

  سرمایه گذاران ملکی معمولا بدنبال زمین قراره یک ساحل هستند. کارگزاران املاک سی ساید برای شما گزینه ی معتبری را در نظر گرفته است.

  به عکس ها توجه کنید!

  زمینی شهرکی ،قواره یک آب و دارای متراژ 2500 مترمربع ،دارای سند ششدانگ مالکیت و در شهرکی برند.

  ماسب برای ساخت ویلایی لاکچری با چشم انداز بینظیر دریای زیبای خزر.

  ساحلی زیبا و هموار برای گذران اوقات فراغت شما در کنار خانواده و دوستان.

  امکانات رفاهی بسیار در این شهرک وجود دارد از جمله آلاچیق. نیمکت هایی برای استراحت، محیطی برای دویدن و محوطه سازی قوی زیر نظر مهندسین با تجربه.

  همانطور که گفته شد این زمین اکازیون در شهر رویان قرار دارد. این شهر زیبا یک از شهر ها استان مازندران است که در غرب این استان قرار گرفته شده است؛ بین شهر های نور و نوشهر قرار گرفته شده است بطوری که این شهر از سمت شرق به به شهرستان نور و از غرب به شهرستان نوشهر، از شمال در مجاورت دریای خزر از جنوب به کوه‌های البرز منتهی می‌شود. فاصله آن با مرکز استان مازندران شهر ساری حدوداً ۱۱۸ کیلومتر است.

  از جاذبه های گردشگری این شهر باید به گزینه های زیر اشاره کرد:

  بازار بزرگ رویان: این بازار مانند بقیه شهر ها که بازار های آن ها از جاذبه دهای گردشگری آن ها حساب میشود از جاذبه های گردشگری شهر رویان است مخصوصا این که کسانی که به شمال سفر میکنند عاشق گشت و گذار در این بازار هال و خریدن سوغاتی های مخصوص شمال هستند.

  این بازار که به بازار روس ها معروف است بزرگترین بازار این محدوده است که از مواد غذایی تا پوشاک و صنایع دستی و... در آن موجود است و به اصطلاح از شیر مرغ تا جون آدمیزاد در این بازار یافت میشود.

  جنگل گلندرود:

  پس از عبوز از شهر نوشهر نزدیک شهر رویان که میشوید جاده ای فرعی شما را وارد فضایی رویایی میکند. 10 کیلومتر که از این جنگل رویایی فاصله میگیرید به آبشار زیبایی میرسید که به آبشار آبپری معروف است و بعد از طی مسافت 8 کیلومتری واذد منطقه ی گلندرود میشوید.

  نرسیده به آبشار یک پارک جنگلی درست کردند که امکانات تقریبا” خوبی دارد و مملو از مسافرست، جنگل اینجا اکثرا” از درخت افرا تشکیل شده و هوای مطبوعی هم داره ، در کنار آبشار چند دکه درست کرده اند که به مسافران خدمات میدهند. از کنار آبشار به سمت دره یک راه باریکی وجود داره که به کنار رودخانه میره و دیدنش خالی از لطف نیست.

   

  آبشار کپ:

  آبشار کپ در مسیر ارتباطی شهرستان رویان به بلده در ۴۵ کیلومتر رویان و نرسیده به روستای کپ قرار گرفته است. آبشار به صورت خزه ای است و ارتفاع آن از سطح دریا در حدود ۱۷۲۵ متر است.

  آبشار در میان بافتی جنگلی قرار دارد که در فصول بارش اکثرا بوسیله مه احاطه شده است. در شهرستان رویان جاده فرعی به سمت آبشار آب پری وجود دارد. در پنج کیلو متری از آبشار به دو راهی یوش – بلده می رسید. راه سمت چپ به سمت بلده می رود. ۴۰ کیلو متر بعد از دو راهی بلده در قسمت راست، جاده روستای بسیار زیبایی به نام” کپ “وجود دارد. کپ از دو قسمت اولیا و سفلی تشکیل شده است. با وجود این که برخی از امکانات مانند آب لوله کشی ، برق و تلفن در این روستا وجود دارد اما همچنان بافت قدیمی و بکر خود را حفظ کرده است.

  در اکثر خانه های این روستا چاه آب وجود دارد و مردم ترجیح می دهند آب مورد نیاز خود را از چاه بردارند هر چند که آب لوله کشی هم از چشمه ای گوارا گرفته می شود. از بناهای تاریخی این روستا می توان به امام زاده محمد و امام زاده خاتون اشاره کرد.

  خوب بگمانم اطلاعات کافی در باب این زمین و منطقه ای که این زمین در آن قرار دارد به شما عزیزان داده باشیم. چنانچه خریدار این زمین هستید با شماره هایی کهع در اختیارتان قرار داده شده تماس بگیرید و با کارگزاران املاک سی ساید برای بازدید و خرید این زمین اقدام نمایید.

مشاهده 1198 مرتبه
کارگزاران املاک سی ساید

گروه مشاورین املاک و مستغلات سی ساید

آدرس : مازندران، نور، مابین درب اول و دوم پارک جنگلی، جنب فروشگاه الف و ب، کارگزاران املاک سی ساید

تلفن : 44046 - 011